Reference

Zaujalo mě již zkušební téma slon. Veškeré činnosti jsou vzájemně propojené, dítě se dozví nové informace o slonech, vyzkouší si slona postavit z kostek dle obrázkového návodu, vyrobí několik výrobků z papíru a nechybí ani zábavné bludiště. Vše je doplněno líbivou grafikou, stručnými a jasnými instrukcemi. Se synem se moc těšíme na další část.

Hana M.

Inkido baví pětiletého syna, který od malička nebyl moc “stavebnicový typ”. Teď se zaujetím kouká na videa a staví pomocí jejich předlohy. Každý týden se těší na zpřístupnění nových dílů. Trochu ho zbrzdí, když nemůže najít kostku, kterou podle návodu potřebuje. Ale video si zastaví a vymyslíme společně, jak to udělat s tím, co máme k dispozici nebo si kostky podle manuálu můžeme nachystat předem. Rád si video vrací, aby si zkontroloval, že má vše dobře a může pokračovat dál.

Martina J.

Informace k danému tématu, kterým každé video začíná, jsou pěkně sestavené, aby zaujaly děti v dané věkové kategorii. Někdy jako rodiče ztrácíme fantazii nebo nadšení do stavení s dětmi a nenapadají nás další nové možnosti. Toto je ideální forma, jak strávit aktivně čas s dětmi, ale trochu si nechat pomoci moderními způsoby učení.

Martina J.

Líbí se mi celková kompozice propojení videa s tvořením a úkoly zábavnou formou.

Josef M.

Parádně zpracované povídání o slonech děti nadchlo. Byly příjemně překvapeny, jak snadné je postavit slona z kostek. Už se těšíme na další díl.

Jana Č. (zástupce MŠ)

Super program. Skvělé pro předškoláka, i pro menší děti. Veškeré materiály jsou moc pěkně zpracované a videa jsou topsmile

Katka L.

Stavění syna moc bavilo, počítal u toho „čuplíky“ na legu a už se těší na další. Opravdu jsem byla překvapená, jak se do stavění pustil a pročítal poctivě návod. To se u něj nestává.

Petra K.

Program INKIDO je skvělý. Děti jsou nadšené a těšíme se na pokračování.

Marie M.

Doporučuji! Programy jsou velmi zábavné a s dcerou si stavění užíváme Když prší, ideální programsmile

Zdenka B.

O programu INKIDO mně řekla kamarádka. Máme doma spoustu lega duplo, tak jsem chtěla malou podpořit ve stavění. Je super, jak se o modelu nejprve něco naučí. A ti moderátoři jsou skvělí!!!

Klára Š.

INKIDO děti milujísmile Zrovna jsme se synem dostavěli žirafu a je nadšený.

Veronika S.

Nejvíce se nám líbily výukové videa. Obě děti byly spokojené a já našla i chvilku pro sebe.

Jana K.

Zatím jsme zvládli pouze motýlka, ale ten nás dost bavil. Některé kostky jsme neměli stejné, ale to vůbec nevadí. Trošku jsme si jej přizpůsobili a bylo to moc fajn. Videa jsou moc hezky natočená a materiály krásně zpracované. Členská sekce působí hezky, přehledně a přitom je velmi jednoduše nastavená. Takže za mě je program super.

Monika R.

Více o programech

Více o tématech

Více o e-booku